شرکت توسعه تجارت گلزار

    بخش تولیدی کولرهاي گازي تی سی ال با پيشرفتي چشمگير در سال 1999 شروع به کار نموده است و طي سالهاي اخير به يکي از بزرگترين توليدکنندگان انواع کولرهاي گازي و سيستمهاي تهويه مطبوع تجاري تبديل شده است. اين شرکت با توليد سالانه بيش از 5/7 ميليون محصول قادر به کسب بازاري موفق در 141 کشور جهان بوده است.
    شرکت توسعه تجارت گلزار، نمايندگي انحصاري سيستمهاي تهويه مطبوع تی سی ال را درايران دارا میباشد. این شرکت با تجربه- اي بالغ بر 15سال در فروش و ارائه خدمات پس از فروش محصولات تی سی ال، با فعاليتي مستمر و به پشتوانه تجربيات خود نسبت به ارائه مشاوره مهندسي در خصوص پروژه هاي سرمايشي و گرمايشي و همچنين سيستمهاي تهويه مطبوع توانسته است در جهت اخذ رضايت مشتريان خود گام بردارد.
    اين شرکت با داشتن بيش از 295 نمايندگي خدمات پس از فروش در سراسر کشور، شبکه اي گسترده در جهت ارائه سرويس وخدمات پس از فروش محصولات تی سی ال ايجاد نموده تا بهينه ترين دسترسي ممکن را براي مشتريان فراهم آورد.
    يکي از خصايص بارز خدمات پس از فروش شرکت توسعه تجارت گلزار، ارسال سريع قطعات يدکي به اقصی نقاط کشور براي نمايندگان و متعاقب آن ارائه به مشتریان مي باشد.
    اميد است با تکیه بر پرسنل حرفه اي و پرتلاش خدمات پس از فروش اين شرکت، پيشرفتي مستمر در جهت رضايت مشتري را شاهد باشيم.