شرکت ایران ضبط

    شرکت ایران ضبط در سال 1363 تاسیس گردید و نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش محصولات الکترونیک صوتی و تصویری ساخت کارخانجات سونی ژاپن را در ایران عهده دار گردید.
    از جمله اهداف شرکت ایران ضبط ارائه بهترین سرویس و خدمات در سطح کشور و دسترسی کلیه مشتریان عزیز در اقصی نقاط کشور به سرویس و خدمات پس از فروش این محصولات از یک سو و سعی و کوشش در انتقال تکنولوژی برتر در صنعت الکترونیک به ایران از سوی دیگر بوده است. در حال حاضر شرکت ایران ضبط، با بهره گیری از تعداد 100 نفر از پرسنل فنی و متخصص در امور سرویس دهی و با دارا بودن امکانات سرویس دهی توسط 130 مرکز سرویس و خدمات در سرتاسر کشور موفق به انجام این رسالت کاری خود در سطح مطلوب شده است. شرکت ایران ضبط در دفعاتی چند، موفق به دریافت لوحهای تقدیر و کسب مقامهای نخست در سطح بین المللی و هم چنین در 8 سال گذشته مفتخر به دریافت سه گواهینامه ( در سالهای 88-89-90 ) و چهار تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف کنندگان (در سالهای91-92-93-94) از وزارت محترم صنعت و معدن و تجارت گردیده است.
    شرکت ایران ضبط به منظور حمایت از مصرف کنندگان محصولات گروه شرکت های بازرگانی ایران، مبادرت به ایجاد شبکه خدمات پس از فروش سونی، هایر و تی سی ال در سراسر ایران در زمینه لوازم صوتی و تصویری و لوازم خانگی با بیش از 280 نمایندگی نموده است.
http://www.iranzabt.ir